Talentcenter U10 - U11 - U12 - følgende klubber deltager:

Talentcenter træning

Træningstider

Onsdage:

U10 i tiden 16.15-17.30
Mødetid kl. 16.00 omklædt

U11 og U12 i tiden 17.30-19.00
Mødetid kl. 17.00 omklædt.

Træningssted

Autocentralen Park
Marcusalle 30, 6000 Kolding

Kontingent

Ingen

Talentcenter ansvarlige:

Talent ansvarlig:

Frederik Lund

Fodboldfaglig ansvarlig:

Alexander Klindt

Koordinator:

Marianne Regnold Bach Knudsen

Trænere og assistenter:

U10

Cheftræner: Rasmus Kragh
Assistent: Alexander Klindt
Assistent: Anders Plougmann
Assistent: Hadi Abdikarin
Assistent: Steffan Voss

U11

Cheftræner: Alexander Klindt
Assistent: Hassanin Hikmat
Assistent: Henrik Østergaard Nielsen
Assistent: Anders Plougmann
Assistent: Kevin Saack

U12

Cheftræner: Simon Fink
Assistent: Michael Simonsen
Assistent: Knud Jønsson
Assistent: Sebastian Risum

Talentcenter deltagere:

U10

Navne

Edi Ferati, Bramdrupdam GIF
Jeppe Løwe, Bramdrupdam GIF
Philip Ahm Brochdorff, Christiansfeld IF
Lukas Mosegaard, Christiansfeld IF
Magnus Kolb, Christiansfeld IF
Felix Fugl, Dalby GF
Noah Vind Voss, Dalby GF
Villulm Jørgensen, Dalby GF
Mingus Skalkam, Dalby GF
Carl Thomsen, Dalby GF
Tobias Winther, Dalby GF
Adem Jamini, Kolding IF
Amel Teljigovic, Kolding IF
Asger Rahbek, Kolding IF
Mads Bille, Kolding IF
Magnus Rosenkær Hynkemejer, Kolding IF
Malthe Jørgensen, Lunderskov B
Konrad Buhl, Nr. Bjært/Strandhuse IF
Oscar Ommen, Nr. Bjært/Strandhuse IF
Jakob Fugleberg Smed, Nr. Bjært/Strandhuse IF
Rasmus Monrad Brodersen, Nr. Bjært/Strandhuse IF
Laurits Daugaard, ØSVNIF/AVGIF
Sander Gliemann, ØSVNIF/AVGIF

U11

Navne
Valdemar Bøtkjær, Alminde/Viuf G&IF
Oskar Ottsen, Alminde/Viuf G&IF
Andreas Øhrberg Poulsen, Bramdrupdam GIF
Emil Hedemark Magnussen, Bramdrupdam GIF
Frederik Østergaard Jessen, Bramdrupdam GIF
Marcus Emil Jensen Sørensen, Bramdrupdam GIF
Casper Fredensborg, Christiansfeld IF
Phillipos Kourroupis, Christiansfeld IF
Viktor Krøller, Dalby GF
Frederik Høegh, Kolding IF
Gustav Heidemann, Kolding IF
Magnus Ben Hamouda, Kolding IF
Romeo Dreier, Kolding IF
Lucas Bruhn Halbbauer, Kolding IF
Andreas Thode Rask, Nr. Bjært/Strandhuse IF
Asger Berthelsen, Nr. Bjært/Strandhuse IF
Tobias Kjær Holm, Nr. Bjært/Strandhuse IF
Kasper Taagaard, Nr. Bjært/Strandhuse IF
Mathias Zeiler, Nr. Bjært/Strandhuse IF
Villads Schmidt Bruun Sørensen, Nr. Bjært/Strandhuse IF
Mads Lund Becker, Seest Boldklub
Morten Schâfer Nielsen, Seest Boldklub
Mikkel Jensen, Vonsild FK
Christian Kiilerich, Øster Starup/Vester Nebel IF
Elias Eldal Bak Biltrup, Øster Starup/Vester Nebel IF
Mikkel Mathiasen, Øster Starup/Vester Nebel IF

U12

Navne
Magnus Rasmussen, Alminde/Viuf G&IF
Ian Lu, Alminde/Viuf G&IF
Kristupas Kiuber, Alminde/Viuf G&IF
Phillip Hegnby, Alminde/Viuf G&IF
Mikkel Neupart Hjllund, Alminde/Viuf G&IF
Hans Møller, Bramdrupdam GIF
Mads Rønholt, Bramdrupdam GIF
Marius Fogh-Hansen Trum, Bramdrupdam GIF
Nicklas Larsen, Bramdrupdam GIF
Niclas Loch, Bramdrupdam GIF
Samar Sherzai, Bramdrupdam GIF
TobiasmEvesen, Bramdrupdam GIF
Alexander Plougmann, Christiansfeld IF
Emil Leth Nydal, Christiansfeld IF
Sebastian Lauth Simonsen, Christiansfeld IF
Sebastian Strede Jørgensen, Christiansfeld IF
Jonathan Aabling, Dalby GF
Anton Hulgaard, Kolding IF
August Villum Christiansen, Kolding IF
Nicklas Mikkelsen, Kolding IF
Villads Jensen Pagh, Kolding IF
Oscar Jensen Bygebjerg, Lunderskov Boldklub
Hugo Broe Rohde, Lunderskov Boldklub
Andreas Røndbjerg, Nr. Bjært/Strandhuse IF
Elias Bekke.Hansen, Nr.Bjært/Strandhuse IF
Victor Berg Juhl, Nr. Bjært/Stranduse IF
Hjalte Jørgensen, Seest B
Mads Højgaard Nielsen, Seest B
Shaam Mariyapanando, Seest B
Birk Vodder Lauridsen, Skanderup/Hjarup IF
Emil Frem, Vamdrup IF
Gustav Hørlyck, Vamdrup IF
Emil Fugl, Vonsild FK
Noah Hansen Takele, Vonsild FK
Nicolai Emil Henriksen, Vonsild FK
Tobias Buhl Sandholt, Vonsild FK
Magne Høj Klavsen, Vonsild FK

FSK Kolding

Fodboldsamarbejdet i Kolding Kommune.
© 2018 FSK Kolding. All rights reserved